رد کردن لینک ها

آنالیز حقوقی

آنالیز حقوقی بیمه نامه ها شرکت‌های بیمه

دوست عزیز از بازدید شما سپاسگزارم.
مطمئننا شما هم خدمات بیمه ای مورد نیازتان در زندگی شخصی و شغلی خود را توسط یکی از نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه از یک و یا چند شرکت بیمه ای معتبر تهیه نموده اید.
حال اینکه شما بیمه نامه های مورد نیازتان را کدام شرکت بیمه و توسط کدام نماینده یا کارگزار تهیه نمایید نکته بسیار حائز اهمیتی است.

نکته 1 – ممکن است نماینده یا کارگزار از اقوام و دوستان نزدیک شما و یا معرفی شده از سوی شخص مهمی باشند و یا اینکه از طریق اینترنت و بازاریابی این نمایندگان و کارگزاران بیمه با ایشان اشنا شده باشید و اقدام به تهیه بیمه نامه های خود نمایید.

نکته 2 – ممکن است برای شما قیمت پایین حق بیمه مهم باشد و اینکه از چه شرکت بیمه ای و توسط کدام نماینده یا کارگزار بیمه باشد برایتان خیلی مهم نباشد.

اما…اما…اما…

وای به روزیکه یک اتفاق نخواسته باعث بشه که به شما یک خسارت سنگین وارد شود و شما هم با خیال اینکه یک بیمه نامه معتبر همه چی تمام دارید پیگیر دریافت خسارت از شرکت بیمه گر می شوید . تازه بعد از طی یک مدت نسبتا زیاد متوجه پرداخت بسیار کم خسارت و یا حتی عدم پرداخت خسارت از سوی شرکت بیمه گر می شوید و مطمئننا نماینده و یا کارگزار منتخب شما هم نمیتواند هیچ گونه اقدامی برای تامین خسارت شما نماید.

خوب حالا حرف حساب ما به شما چیست ؟

هدف این نمایندگی از ایجاد این صفحه ، فقط و فقط گسترش فرهنگ درست خریدن انواع بیمه نامه توسط شما بیمه گذاران محترم می باشد.بنابراین این نمایندگی از کارشناسان بسیارخبره صنعت بیمه که با قوانین بیمه گری و پرداخت خسارت شرکتهای بیمه ای کاملا مسلط می باشند  دعوت به همکاری نموده است .
اینکه شما بیمه نامه خود را توسط کدام نماینده و یا کارگزار بیمه و از کدام شرکت معتبر بیمه ای در کشور تهیه نموده اید اصلا برای ما اهمیتی ندارد.
اصولا اینکه فکر کنیم چون یک نفر مجوز فعالیت فروش انواع بیمه نامه را از یک شرکت بیمه ای معتبر دارد اصلا نمیتواند مبین و تضمین کننده این باشد که ایشان دارای صلاحیت مشاوره تخصصی در زمینه انواع بیمه نامه را دارد.
گاهی اوقات هم هست که طمع بیمه گذار محترم مبنی بر پرداخت کمترین حق بیمه باعث میشه که بهترین نمایندگان با تجربه هم نتوانند یک مشاوره عالی را تقدیم شما نمایند و این دو مورد هم مهمترین رکن عدم تهیه یک بیمه نامه درست و اصولی می باشد.
وظیفه واحد تخصصی آنالیز بیمه نامه ها  در این نمایندگی فقط و فقط رویت شرایط خصوصی و همپوشانی پوششهای اضافی بیمه نامه است .اگر به هردلیل بیمه نامه دارای نقاط ضعفی باشد بدون هیچ اغماضی به اطلاع بیمه گذار می رسد تا ایشان بنا به صلاحدیدشان اقدام به رفع اشکال از طریق نماینده و یا کارگزارشان نمایند.
مطمئن باشید این نمایندگی بدون هیچ گونه چشمداشتی و خدای ناکرده نان بریدن از رقبای خود اقدام به این عمل خداپسندانه نموده است.
لطفا نسبت به تکمیل فرم ذیل اقدام فرمایید و فایل کامل بیمه نامه صادر شده را جهت آنالیز حقوقی آپلود نمایید.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
بازگشت به بالای صفحه