رد کردن لینک ها

اتومبیل

بیمه اتومبیل سامان

بیمه نامه اتومبیل

اتومبيل، علاوه بر استهلاك طبيعي در معرض خطرات و حوادث فيزيكي غير قابل پيش ‌بيني هم قرار دارد كه این خطرات ممکن است هزینه های سنگینی را برای شما ایجاد کنند. بيمه بدنه اتومبيل سامان اين نوع هزينه‌ها را جبران مي‌نمايد.
حوادث تحت پوشش خواه اتومبيل در حال حرکت باشد يا در حال توقف عبارتند از :
آتش سوزي  : خساراتی که در اثر آتش سوزی، صاعقه یا انفجار به اتومبیل و یا لوازم یدکی و اصلی همراه آن وارد گردد.
سرقت:  سرقت كلي اتومبيل جزء خطرات اصلي بيمة بدنه است و همچنين خسارت ناشي از شروع به دزدي. اما سرقت جزيي اتومبيل (سرقت قطعات اصلي و وسائل منصوبه)، در حالت کلي تحت پوشش بيمه بدنه نيست و جزء خطرات اضافي بيمه بدنه است و بابت آن حق بيمه اضافي دريافت مي‌شود. خسارت‌های وارد شده به اتومبیل در صورتي مشمول بيمه است كه در نتيجه تقصير يا قصور خود شما (راننده اتومبيل بيمه شده) ايجاد شده باشد؛ در غير اين صورت، جبران آن بر عهده وارد كننده خسارت است که مشمول بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل میباشد. بيمه نامه بدنه اتومبيل فقط در داخل خاک ايران اعتبار دارد و براي خارج از کشور نيازمند توافق خاص شما و شرکت بیمه سامان است.

•برخورد دو اتومبیل؛
•برخورد اتومبیل با یک جسم ثابت یا متحرک؛
•برخورد اشیا به اتومبیل (اتومبیل در حال حرکت یا ساکن)؛
•واژگون شدن اتومبیل؛
•سقوط اتومبیل.

بیمه‌نامه بدنه اتومبیل فقط در داخل ایران اعتبار دارد و برای خارج از کشور نیاز به توافق خاص است.

بله ، بیمه گذار می تواند بیمه نامه را از هر اتومبیلی ، به اتومبیل دیگری که به نام خود اوست انتقال دهد وتخفیفات احتمالی نیز منتقل می شود ولی به اتومبیل دیگری که به نامش نیست قابل انتقال نمی باشد.

•هنگامی که هزینه تعمیر وتعویض قسمتهای اسیب دیده از 70درصد مبلغ بیمه شده بیشتر باشد.
•هنگامی که خودرو سرقت شده با شد واز اعلام آن به مراجع قضایی وانتظامی3ماه گذشته با شد وپیدا نشده باشد.

بیمه شخص ثالث اتومبیل

یکی از انواع بیمه اتومبیل بیمه شخص ثالث است که براساس قانون هرکس مسئول جبران خسارت‌ های مالی یا بدنی است که از جانب او به اشخاص ثالث وارد شود.

شرکت بیمه سامان با صدور بیمه نامه شخص ثالث تعهد می‌کند چنانچه دارنده وسیله نقلیه بیمه شده، به علت وقوع حوادث رانندگی، مسئول جبران خسارت‌های مالی یا بدنی وارده به دیگران شناخته شود، این خسارت‌ها را براساس شرایط بیمه‌نامه تا حد معین در قرارداد بپردازد.

بیمه بدنه اتومبیل

یکی دیگر از انواع بیمه نامه های اتومبیل بیمه بدنه است که به دلیل شرایط خاصی که در کشور ما وجود دارد و میزان تصادفات و ضرر ناشی از آن بر اقتصاد ملی بیمه سامان اقدام به ارائه بیمه نامه بدنه در بیمه اتومبیل با شرایط ویژه نموده است که تخفیفات ویژه‌ای را برای مشتریان این شرکت علی الخصوص بیمه گذاران عمر و تشکیل سرمایه شامل می‌شود.

بیمه بدنه اتومبیل طرح کیلومتری

یکی دیگر از انواع بیمه نامه های اتومبیل بیمه بدنه طرح کیلومتری  است

بازگشت به بالای صفحه